Menu

3

2

1

0

Nowości

Promocje

[]

Opinie o nas - Google

Promocje
Świeca w słoiku 180ml
Świeca w słoiku 180ml
40,00 zł 35,00 zł
szt.

Tradycyjne, naturalne, prawdziwe miody prosto z polskiej pasieki :)
Teraz dostępne w naszym sklepie z dostawą do domu.

Wszystkie miody pochodzą ze zbiorów z roku 2020.

 

Miód Leśny 700g Miód Leśny 700g
Cena: 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miód Leśny 400g Miód Leśny 400g
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej

Nasze prawdziwe miody prosto z polskiej pasieki

Miód jest wyjątkowym produktem, który ze względu na drogocenne składniki odżywcze jest idealnym wsparciem dla budowania odporności naszego organizmu. W naszych pasiekach wyróżniamy miody z pasieki: nektarowe, spadziowe i mieszane. Przybierają konsystencję zarówno płynną jak i stałą (krupiec oraz patoka), zaś ich barwa przybiera odcienie od jasno słomkowego jak w przypadku miodu akacjowego do czarnego jak w przypadku szlachetnego miodu spadziowego iglastego. Nasz sklep z miodem oferuje najlepszy polski miód prosto z pasieki.

Rodzaje miodów - jaki miód wybrać?

Jeśli chodzi o dostępność produktów to takie gatunki miodów jak miód akacjowy, miód fasolowy, miód gryczany, miód lipowy, miód mniszkowy, miód rzepakowy czy miód wielokwiatowy - przeważnie jesteśmy w stanie oferować przez cały rok. Jeśli chodzi o dostępność bardziej wyszukanych gatunków miodów, takich jak miód borówkowy, miód faceliowy, miód spadziowy, miód leśny, miód malinowy czy miód wrzosowy to ich pożytki w Polsce są znacznie uboższe i ich ilość jest ograniczona. W celu pozyskania tak szerokiej gamy produktów stosujemy politykę wędrowną. Każda odmiana miodu z pasieki wędrownej pochodzi z innej części Roztocza, gdzie znaleźliśmy stosowny pożytek. Oprócz powyższych znajdą Państwo u nas także miody z dodatkami: miód z pierzgą, miód z pyłkiem, miód z propolisem, miody z owocami czy miody z orzechami. Dzięki temu mogą Państwo korzystać z właściwości zdrowotnych każdego ze składników mieszanki. Ponadto przypominamy, ze miody na prezent to bardzo zdrowa propozycja dla bliskich nam osób :)

Zapraszamy Państwa do poznania oferty naszego sklepu z miodem z pasieki Skarby Roztocza. Bo prawdziwy miód to miód z pasieki, czyli miód prosto od pszczelarza, który oferujemy w naszym sklepie internetowym. Nasze naturalne miody nie są poddawane zbędnej obróbce termicznej, dbamy o to, aby zachowały wszystkie swoje naturalne właściwości zdrowotne oraz żywą strukturę. 

Co więcej, zachęcamy do poznania innych produktów naszej produkcji: zdrowotne produkty pszczele, jak pyłek kwiatowy, pierzga czy propolis, a także domowe przetwory: soki, syropy, dżemy, octy czy sałatki, często słodzone miodem :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl