Menu

3

2

1

0

Nowości

Promocje

[]

Opinie o nas - Google

Promocje
Świeca w słoiku 180ml
Świeca w słoiku 180ml
40,00 zł 35,00 zł
szt.
O nas
 

"Nie chcemy być najwięksi w tym co robimy,

chcemy być najlepsi w tym co robimy."


 

Skarby Roztocza- czyli właśnie to co jest najcenniejsze na Roztoczu.

 

 

Roztocze 

 

To kraina geograficzna położona na Lubelszczyźnie, z daleka od miejskiego zgiełku, nieskażona przemysłem. Na terenach tych wciąż dominuje krajobraz naturalny oraz rolnictwo, którego plony cenione są w zachodniej części kraju oraz Europy. Roztocze to obszar objęty szczególną ochroną wpisany na listę NATURA 2000.

 

W Roztoczańskim Parku Narodowym zachowują się ostatnie osobniki wymierających gatunków, które ostały się ze względu na brak ingerencji ludzkiej. Wspomnieć tu należy o najpopularniejszych Konikach Polskich.

        

Konie RPN  Pole Rzepaku - Skarby Roztocza                                                                          

 

Skarby Roztocza

W środowisku tym powstają Skarby Roztocza, o których jakości świadczy już położenie geograficzne. 

Nasze gospodarstwo to ostoja spokoju, jakości i naturalności. Różnorodność biologiczna Roztocza pozwala nam wytwarzać produkty o wysokiej jakości, którymi pragniemy się z Państwem podzielić.

 

Pasieka Skarby Roztocza - miody  

 

 


Kim jesteśmy?

 

Tata Mariusz oraz Wujek Paweł- to oni trzymają pieczę nad naszą pszczelą produkcją, o której tradycje zaczynają dbać synowie.

 

Syn Karol- twórca sklepu internetowego i pomocnik w jego administrowaniu oraz prowadzeniu skromnego marketingu na miarę naszych możliwości.

 

Syn Łukasz- twórca całej identyfikacji graficznej naszej marki oraz pomocnik w obsłudze sklepu.

 

Jesteśmy wdzięczni, że możemy liczyć na bliskie nam osoby, aby móc nieustannie dostarczać Państwu najlepsze miody, produkty pszczele oraz domowe przetwory.

 

  Pasieka Skarby Roztocza  Zestaw miodów - Skarby Roztocza

 

 

 

Nasze produkty nie są efektem masowej produkcji - jesteśmy z tego dumni.

Nie standaryzujemy, nie mieszamy, nie dodajemy żadnych substancji wzbogacających i nie przegrzewamy naszych miodów. Dbamy o to żeby zachowały wszystkie swoje naturalne właściwości zdrowotne, dlatego też mogą wystąpić różnice w kolorze oraz smaku, w zależności od czasu i miejsca zbioru. Także w przypadku naszych przetworów, może wystąpić naturalny osad, który nie jest skazą produktu lecz cechą domowych wyrobów.

Prosimy o wyrozumiałość, jeśli etykiety będą krzywo wycięte czy naklejone - wszystko robimy ręcznie i nie boimy się do tego przyznać.

Czyż nie o to właśnie chodzi?

 

Nasza rodzinna, wieloletnia tradycja pszczelarska sięga początkami lat 30 zeszłego wieku, a polityka wędrowna pozwala nam na posiadanie tak wyjątkowej i bogatej oferty gatunków miodu.

Chcemy dzielić się z Państwem bogactwami regionu!

 

Pasieka Skarby Roztocza - tradycja i historia   Pasieka Skarby Roztocza - tradycja i historia   Pasieka Skarby Roztocza - tradycja i historia

Pasieka na łące - Skarby Roztocza  Miód na ramce - Skarby Roztocza  Ramki w ulu

 

Pszczoły - Skarby Roztocza  Skarby Roztocza  Miody - Skarby Roztocza

 

Rózne Miody - Skarby Roztocza  Ciocia Iza podczas produkcji przetworów z malin  Sok Truskawkowy - Skarby Roztocza

 

Zobacz co u nas słychać, poznaj nasz świat oraz zdobądź więcej wiedzy na temat naszych produktów :) Zapraszamy do zakładki obok o nazwie Blog!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl