Skarby Roztocza

Darmowa dostawa już od 199zł! Do zamówień powyżej 300zł odbierz miód gratis! 🍯

Menu

3

2

1

0

Nowości

Promocje

[]

Opinie o nas - Google

opinie-skarby-roztocza-miody

Promocje
Miód Nektarowo - Spadziowy zbiór 2023 - 650g
Miód Nektarowo - Spadziowy zbiór 2023 - 650g
47,00 zł 40,00 zł
szt.
Miód Nektarowo - Spadziowy zbiór 2023 - 370g
Miód Nektarowo - Spadziowy zbiór 2023 - 370g
32,00 zł 26,00 zł
szt.
Regulamin

Regulamin określa zasady sprzedaży artykułów oferowanych przez sklep skarbyroztocza.com należący do firmy Łukasz Załoga Skarby, Skryhiczyn 70, 22-145 Skryhiczyn, Polska. Zarejestrowana w ewidencji działalności gospodarczej otrzymała numer REGON: 383849744. Numer NIP: 6751708464 .

 

§ Informacje ogólne

1. Sprzedaż odbywa się poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość miedzy zamawiającym - zwanym dalej Klientem, a sklepem internetowym skarbyroztocza.com.

 

§ Zamówienia

1. Zamówienia są przyjmowane poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu skarbyroztocza.com, poprzez pocztę mailową, oraz telefonicznie.

2. Do realizacji zamówienia konieczne jest podanie adresu do realizacji(imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).

3. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych lub błędnych danych - Sprzedający spróbuje się skontaktować z kupującym w celu ich uzupełnienia lub sprostowania Jeżeli kontakt nie będzie możliwy Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.

4. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje:

a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze i przelewem - po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia.

b) w przypadku zamówień płatnych poprzez system płatności natychmiastowych BlueMedia lub TPay po otrzymaniu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji z systemu BlueMedia lub TPay.

5. Przyjęcie zamówienia do realizacji przez Kupującego zostanie potwierdzone drogą mailową.

6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem skarbyroztocza.com skontaktuje się z Klientem, który podejmie decyzje o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona ilość towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów.

8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać je do momentu jego wysłania. Wprowadzenie zmian lub wycofanie jest możliwe poprzez kontakt Biurem Obsługi Klienta e-mailem pod adres info@skarbyroztocza.com lub kontaktując się przez formularz kontaktowy.

9. Zamówienie powyżej kwoty 1000zł może nie zostać zrealizowane jeżeli forma płatności za takowe to Pobranie. W takim przypadku wymagana jest płatność przelewem.

10. Sprzedawca w sytuacji, gdy na skutek błędu sprzeda produkt, którego nie posiada w magazynie, zastrzega sobie prawo do wysłania Klientowi, w zastępstwie, produktów mniejszych. Nie mniej jednak masa wspólna netto produktów będzie równa lub większa masie produktów zakupionych, a produkty wysłane będą nosiły znamię tej samej nazwy produktu, lecz o odmiennej masie. Sprzedawca nie musi powiadamiać Klienta o dokonanej zamianie. 

11. W przypadku jeżeli przesyłka za pobraniem wraca do Sprzedawcy na skutek nie odebrania jej przez Klienta, Sprzedawca zastrzega sobie prawo do ponownej wysyłki zamówienia tylko w przypadku kiedy Klient opłaci zamówienie z góry oraz zwróci Sprzedawcy należności z tytułu kosztów poniesionych na rzecz ponownych przesyłek oraz innych kosztów zwrotu. Klientowi takiemu w przypadku ponownej wysyłki nie przysługuje darmowa dostawa od progu kwotowego oferowanego przez sklep.

12. Z racji nawiązania umowy kupna sprzedaży zamówione produkty stają się własnością Klienta, w zgodzie z art. 535 Kodeksu Cywilnego. Od tej chwili za zobowiązania finansowe wynikające z nieodebrania przesyłki, pomimo próby doręczenia, ponosi Klient. W przypadku, gdy przesyłka nie zostanie doręczona z winy Przewoźnika, odpowiada Przewoźnik. 

13. W przypadku braku kontaktu ze strony Klienta w sprawie obsługiwanego zwrotu, Sprzedawca zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia. W przypadku przedpłaty zamówienia środki wpłacone zostaną zwrócone na konto przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem podmiotu świadczącego obsługę płatności online. Klient może zostać obciążony dodatkowymi kosztami obsługi zwrotu przesyłki (ponowna wysyłka zamówienia, prowizja bankowa, przewalutowanie środków, obsługa kancelarii prawno- podatkowej).

14. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do braku realizacji zamówienia w przypadku kiedy koszt usług kurierskich zmieni się na niekorzyść sklepu a dane w sklepie nie zostaną zaktualizowane przed złożeniem zamówienia. Szczegóły dostaw takiego zamówienia ustalone zostaną drogą mailową, bądź telefoniczną. Zapis ten dotyczy w szczególności przesyłek zagranicznych.

15. Dokonując zakupów w sklepie internetowym www.skarbyroztocza.com sprzedawca zastrzega sobie prawo do dostarczania dokumentów sprzedaży (faktura, paragon) drogą elektroniczną, w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

§ Ceny towarów i płatność

1. Wszystkie ceny podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.  Skarbyroztocza.com zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu. 

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

a) płatność przy odbiorze - płatność odbiera dostawca usługi kurierskiej.

b) przelewem natychmiastowym - podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl).Płatności Skarby Roztocza

Ponadto podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest również TPay (Krajowy Integrator Płatności S.A.)Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Krajowy Integrator Płatności S.A. (tpay.com).

c) kartą płatniczą - dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

d) przelewem tradycyjnym

Nr konta skarbyroztocza.com:

Pasieka Skarby Roztocza
Skryhiczyn 70
22-145, Skryhiczyn

27 1160 2202 0000 0004 7587 6401
Millenium Bank

W przypadku zmiany formy płatności na przelew na nasz numer rachunku koniecznym jest powiadomienie Sprzedawcy o tym fakcie, najlepiej droga mailowa na adres info@skarbyroztocza.com. W przeciwnym przypadku pieniądze mogą zostać niezauważone a zamówienie niezrealizowane z winy Klienta.

3. Do każdego zamówienia na terenie Polski doliczany jest koszt formy dostawy wybranej przez Klienta.  Do zamówień z dostawą na terenie innego kraju doliczany jest koszt dostawy kurierem.

4. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem lub kartą płatniczą.  Skarbyroztocza.com nie wysyła przesyłek zagranicznych za pobraniem. 

5. Przesyłki zagraniczne  nie zostaną zrealizowane jeżeli w momencie finalizacji zamówienia kraj docelowy przesyłki zostanie określony jako Polska.

6. Jeżeli przesyłka zagraniczna nie zmieści się w gabarytach firmy kurierskich realizującej dostawę, Sprzedawca zastrzega sobie prawo do niewysłania przesyłki. Sprzedawca powinien uzgodnić z  Klientem dogodne rozwiązanie problemu- jeżeli zaistnieje taka potrzeba zwrócić kwotę należną za brak realizacji zamówienia. 

7. Sprzedawca ma prawo do zwrotu na rzecz klienta, należnej kwoty za rozbity, uszkodzony produkt w ramach wysyłki międzynarodowej. Sprzedawca nie ma obowiązku ponownej wysyłki towarów, ze względu na wysoki koszt wysyłki międzynarodowej.

8. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

 

§ Koszty i terminy dostawy

1. Przy każdym towarze jest podany czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu dni wolne od pracy, z wyjątkiem świąt. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

2. Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

a) Koszt dostawy jest adekwatny do aktualnego cennika kurierów i zależny od masy paczki.

b) Przesyłki na terenie Polski dostarczają popularne oraz zaufane firmy kurierskie, wśród nich InPost oraz DPD. Czas dostawy paczki to przeważnie 1-2 dni.

c) Przesyłki zagraniczne dostarczają popularni kurierzy międzynarodowi. Czas dostawy paczki to 3-14 dni.

4. Koszt dostawy do innych krajów jest wyceniany według bieżącego cennika międzynarodowych firm kurierskich. W przypadku jeśli koszt dostawy przewyższy realny koszt, który Sprzedawca musi ponieść celem realizacji usługi dostawy międzynarodowej, bądź wystąpią czynniki zewnętrzne niezależne od Sprzedawcy(prawne, podatkowe, celne) uniemożliwiające dostawę produktów za granicę, to Sprzedawca zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia oraz pełnego zwrotu przedpłaconych środków na konto Klienta.

5. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

§ Zwroty i reklamacje

Zwroty:

1. Klient, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.

2. W skarbyroztocza.com, czas do zwrotu to 10 dni od daty dostawy. Jeśli masz wątpliwości lub uwagi dotyczące otrzymanego produktu- napisz do nas lub zadzwoń. Pomożemy rozwiązać problem, doradzić.

3. Zwrot bez zadawania pytań jest możliwy, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim potwierdzeniem oraz informacją o numerze konta, na jakie należy przelać zwracane pieniądze. Do odsyłanego towaru należy dołączyć notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru (dotyczy polskich numerów rachunków). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Koszt takowej przesyłki- w przypadku zwrotu bez zadawania pytań- jest po stronie Klienta. Zwroty prosimy kierować na adres naszego sklepu w Krakowie: Skarby Łukasz Załoga, ul. Rozrywka 1/M-4, 31-419, Kraków, tel. 660850764, mail: info@skarbyroztocza.com.

4. Wszelkimi dodatkowymi opłatami związanymi ze zwrotem środków na konto Klienta obciążony będzie Klient. Dotyczy to w szczególności kosztów prowizji banków oraz innych pośredników finansowych.

 

 

Reklamacje:

1a. Reklamacja produktu, realizacji zamówienia, bądź dostawy

Klient ma zawsze prawo do reklamowania otrzymanego produktu, szczególnie w przypadku niezadowolenia z produktu, realizacji zamówienia lub jego dostawy. Istnieje możliwość, iż doszło do pomyłki w procesie realizacji lub dostawy zamówienia na skutek błędu ludzkiego. Jeżeli Klient ma wątpliwości lub uwagi dotyczące otrzymanego produktu proszony jest o kontakt ze sprzedawcą - email: info@skarbyroztocza.com bądź telefonicznie na numer telefonu: 660850764. Sprzedawca zaproponuje stosowne rozwiązanie problemu. Towar może również zostać odebrany od Klienta kurierem na koszt Sprzedawcy.

1b. Uszkodzenie w trakcie dostawy

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien wykonać zdjęcia uszkodzonej zawartości przesyłki oraz odesłać je na adres email: info@skarbyroztocza.com bądź drogą sms (mms) na numer telefonu: 660850764. 

W wiadomości zwrotnej Klient uzyska informacje niezbędne do kolejnych działań. Uszkodzony towar może wymagać zwrotu do nadawcy, strata materialna może zostać pokryta przez Sprzedawcę, bądź Klient może otrzymać nowy, pełnowartościowy towar tylko na podstawie załączonych zdjęć. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, bądź to sprzedawca zamawia kuriera po odbiór uszkodzonej, reklamowanej przesyłki. Reklamacje prosimy kierować na adres: Skarby Łukasz Załoga, ul. Rozrywka 1/M-4, 31-419, Kraków, tel. 660850764, mail: info@skarbyroztocza.com. Termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od otrzymania zgłoszenia.

2. Towar należy odesłać w opakowaniu, w którym został przysłany lub w innym mocnym opakowaniu, aby nie uległ zniszczeniu w trakcie przesyłki. Nigdy nie wysyłaj towaru w kopercie zwykłej. Towar tak zapakowany zostanie najprawdopodobniej uszkodzony. Taki towar nie będzie podlegał zwrotowi, wymianie, lub gwarancji. 

3. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

 

§ Ochrona danych osobowych i prywatności.

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Skarby Roztocza- Łukasz Załoga Skarby, Skryhiczyn 70, 22-145 Skryhiczyn, Polska z siedzibą ul. Cieślewskiego 11/42, 31-467 Kraków, Polska. Zarejestrowana w ewidencji działalności gospodarczej pod numerem. Otrzymała numer REGON: 383849744. Numer NIP: 6751708464

2. Z Administratorem można się skontaktować:

a) listownie, na adres: Łukasz Załoga Skarby, Skryhiczyn 70, 22-145 Skryhiczyn

b) mailowo, na adres: info@skarbyroztocza.com

3. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować:

a) listownie, na adres: Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

b) mailowo, na adres: kancelaria@uodo.gov.pl

4. Dane osobowe Klienta przetwarzane są przez Administratora w celu:

1) podjęcia na żądanie Klienta działań przed zawarciem umowy – art. 6 ust. 1 b) RODO – przez czas niezbędny do wykonania tych działań;

2) zawarcia i wykonania umowy – art. 6 ust. 1 b) RODO – przez czas niezbędny do wykonania umowy i dokonania rozliczeń z jej tytułu;

3) wykonania ciążących na Administratorze obowiązków prawnych – podstawa prawna art. 6 ust. 1 c) RODO obejmujących:

a) obowiązki z tytułu rękojmi za wady – przez okres trwania odpowiedzialności z tytułu rękojmi;

b) obowiązki z tytułu odstąpienia lub rozwiązania umowy – przez okres do czasu przedawnienia roszczeń z tego tytułu;

4) obowiązki związane z wystawieniem i przechowywaniem faktur i dokumentów wymaganych przez prawo podatkowe i przepisy o rachunkowości – do czasu wystawienia faktury lub innych dokumentów, a następnie przez okres ich przechowywania określony przepisami podatkowymi i przepisami o rachunkowości;

5) przechowywanie danych w celu wykazania spełnienia obowiązku rozliczalności i innych nałożonych przez przepisy o ochronie danych osobowych – przez okres trwania odpowiedzialności z tego tytułu;

6) realizacji tzw. prawnie uzasadnionych interesów Administratora – podstawa prawna art. 6 ust. 1 f) RODO – występujących w przypadku:

a) ustalenia, obrony, dochodzenia roszczeń – do czasu przedawnienia roszczeń z tytułu umowy lub działań Administratora związanych z umową lub żądaniami przed zawarciem umowy (maksymalnie 10 lat od wykonania umowy lub żądań przed jej zawarciem lub wydania prawomocnego orzeczenia sądu);

b) tworzenia zestawień, analiz i statystyk na potrzeby wewnętrzne Administratora, obejmujących w szczególności raportowanie, badania i planowanie rozwoju produktów, w tym usług i podniesienia ich jakości, prace rozwojowe w systemach informatycznych – przez okres trwania działań przed zawarciem umowy oraz do czasu wykonania umowy, a następnie nie później niż do przedawnienia roszczeń z tytułu tej umowy lub działań Administratora związanych z umową lub żądaniami przed zawarciem umowy;

c) zapewnienia bezpieczeństwa sieci i informacji – przez cały okres przechowywania danych, tj. do czasu przedawnienia roszczeń z tytułu umowy lub działań Administratora związanych z umową lub żądaniami przed zawarciem umowy oraz ustania odpowiedzialności Administratora z tytułu obowiązku rozliczalności i innych nałożonych przez przepisy o ochronie danych osobowych;

d) wsparcia obsługi Klienta, w tym poprzez jej dostosowanie do potrzeb wynikających ze składanych zamówień, reklamacji, skarg, wniosków – przez okres trwania umowy lub do czasu zakończenia działań podjętych na żądanie przed zawarciem umowy;

e) celów marketingowych, w tym profilowania, tj. w celu przekazania informacji o promocjach, produktach, w tym usługach, wydarzeniach, akcjach, w tym ofertach specjalnych Administratora – przez okres trwania umowy do czasu jej wykonania;

f) ochrony przed próbami oszustwa – przez czas trwania postępowań w tym przedmiocie.

5. Dane osobowe Klienta przekazywane są dobrowolnie. Klient nie jest zobowiązany do podania jakichkolwiek danych, a ich podanie nie jest obowiązkiem ustawowym, a jedynie obowiązkiem umownym. Podanie danych osobowych może nastąpić wyłącznie, jeżeli Klient się na to zgodzi i według uznania Klienta. Podanie danych osobowych może być jednak niezbędne do:

a) złożenia i realizacji Zamówienia;

b) wystawienia faktury VAT i dokonania rozliczeń podatkowych;

c) założenia Konta;

d) przesyłania Klientowi Newslettera;

e) obsługi, rozpoznania i rozpatrzenia reklamacji lub oświadczeń o odstąpieniu od umowy Klienta i wykonania obowiązków Administratora z tych tytułów;

f) obsługi i załatwienia spraw, z którymi się Klient zwróci przed zawarciem umowy lub po jej zakończeniu;

g) w przypadku danych opcjonalnych – brakiem możliwości np. skontaktowania się z Klientem w określony opcjonalny sposób lub dokonaniem zwrotu należności na rachunek bankowy.

6. Dane osobowe Klienta mogą być udostępniane przez Administratora:

1) pracownikom i współpracownikom Administratora, którzy muszą mieć dostęp do danych Klientów, aby móc wykonywać zobowiązania Administratora lub w jego imieniu działania na rzecz Klientów;

2) podmiotom przetwarzającym w imieniu Administratora dane osobowe Klienta i uczestniczącym w wykonywaniu czynności przez Administratora, tj.:

a) podwykonawcom wspierającym Administratora w wykonaniu umów, zamówień i obsłudze Klienta, np. w obsłudze korespondencji lub w procesie obsługi Klienta lub innym podmiotom pośredniczącym w sprzedaży produktów, w tym usług lub rzeczoznawcom działającym na zlecenie Administratora;

b) agencjom reklamowym lub innym podmiotom organizującym lub prowadzącym lub współpracującym lub pośredniczącym w organizacji lub prowadzeniu akcji marketingowych Administratora;

c) podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne Administratora lub udostępniającym Administratorowi narzędzia teleinformatyczne, w tym platformy informatyczne, lub miejsca na serwerach lub stronach internetowych;

d) podmiotom świadczącym Administratorowi usługi doradcze, konsultacyjne, audytowe lub pomoc prawną, podatkową, rachunkową;

e) agencjom badawczym działającym na zlecenie Administratora;

f) podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi dotyczące bezpieczeństwa osób i mienia;

3) innym administratorom będącym:

a) agencjami reklamowymi, lub podmiotami prowadzącymi lub organizującymi lub współpracującymi lub pośredniczącymi przy prowadzeniu lub organizacji akcji marketingowych Administratora lub współpracującymi z Administratorem przy obsłudze Klientów lub innymi podmiotami pośredniczącymi w sprzedaży towarów, w tym usług – w celu rozliczenia należnych im wynagrodzeń;

b) podmiotami prowadzącymi działalność pocztową lub kurierską – w celu dostarczenia korespondencji lub przesyłek;

c) podmiotami prowadzącymi przewóz przesyłek towarowych lub usługi spedycji – w celu dostarczenia przesyłek towarowych;

d) podmiotami prowadzącymi działalność płatniczą (banki, instytucje płatnicze) – w celu dokonania zwrotów lub w celu zapewnienia działania usługi polecenia zapłaty;

e) podmiotami prowadzącymi działalność kredytową (banki) – w celu zapewnienia kredytowania na zakup produktów, w tym usług i wykonania zwrotów;

f) zakładami ubezpieczeń – w celu ubezpieczenia przesyłek towarowych;

g) podmiotami nabywającymi wierzytelności – w razie niezapłacenia ceny za zakupiony towar lub wynagrodzenia za wykonanie zamówienia w terminie lub innych należności na rzecz Administratora.

7. Przez okres trwania umów z Klientem do czasu ich wykonania lub rozwiązania, a po tym czasie na podstawie zgody Klienta, dane osobowe Klienta mogą być wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. Decyzje podejmowane będą automatycznie, na podstawie kryteriów takich jak liczba i częstotliwość realizowanych zakupów w Sklepie Internetowym oraz liczba i rodzaj zakupionych towarów i usług. Po ustaleniu spełnienia kryteriów system informatyczny automatycznie prześle do Klienta informację o ofercie specjalnej lub przyznanej korzyści. Klient może z niej skorzystać lub z niej zrezygnować, a także odwołać się od danej decyzji.

8. Klientowi przysługuje prawo do:

a)dostępu do danych osobowych, w tym prawo do informacji o danych osobowych oraz uzyskania kopii danych osobowych;

b)prawo sprostowania danych osobowych, jeżeli są nieprawidłowe oraz prawo do uzupełnienia danych niekompletnych;

c)prawo usunięcia danych osobowych;

d)prawo ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

e)prawo do przeniesienia danych osobowych;

f)prawo wniesienia skargi do organu ochrony danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku stwierdzenia niezgodnego z prawem przetwarzania danych osobowych;

9. Klient może cofnąć w dowolnym momencie każdą zgodę na przetwarzanie jego danych bez konsekwencji i bez podawania przyczyn

10. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, których dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

11. Klientowi przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych:

a) w celach marketingowych, w tym profilowania;

b) w celach wynikających z tzw. uzasadnionego interesu realizowanego przez Administratora, innych aniżeli marketing, z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją Klienta.

12. Klient może realizować prawa, o których mowa w punkcie 8-11 wyżej, w każdym czasie, występując z odpowiednim żądaniem.

13. Klient może wystąpić do Administratora z żądaniami, o których mowa w punkcie 8-11wyżej poprzez przekazanie pisemnego oświadczenia:

a) listownie, na adres: Łukasz Załoga Skarby, Skryhiczyn 70, 22-145 Skryhiczyn

b) mailowo, na adres: info@skarbyroztocza.com

14. Administrator ma obowiązek udzielenia Klientowi informacji o działaniach podjętych w związku z żądaniami, o których mowa w punkcie 8-11 wyżej, bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie w terminie miesiąca od otrzymania żądania. W razie potrzeby termin, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, może być przedłużony o kolejne dwa miesiące z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań. W terminie miesiąca od otrzymania żądania, Administrator informuje Klienta o takim przedłużeniu terminu z podaniem przyczyn opóźnienia.

15. Jeżeli Administrator nie podejmie działań w związku z i żądaniami Klienta o których mowa w punkcie 8-11 wyżej, to niezwłocznie – najpóźniej w terminie miesiąca od otrzymania żądania – informuje Klienta o powodach nie podjęcia działań oraz możliwości wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz skorzystania ze środków ochrony prawnej przed Sądem.

16. Jeżeli Administrator będzie miał uzasadnione wątpliwości dotyczące tożsamości Klienta w związku ze zgłoszeniem żądania, możemy poprosić Klienta o podanie dodatkowych informacji niezbędnych do jej potwierdzenia.

17. Administrator udziela informacji, o których mowa wyżej w punktach, 14-16 wyżej na piśmie, według wyboru Administratora:

a)listem poleconym na podany przez Klienta adres lub

b)drogą elektroniczna na podany przez Klienta adres e-mail,

za wyjątkiem przypadków gdy:

a)Klient przekazał swoje żądanie drogą elektroniczną i nie zażądał udzielenia informacji przez Administratora w innej formie – wówczas Administratora przekazuje informacje na podany przez Klienta adres e-mail;

b)Klient zażądał udzielenia informacji przez Administratora ustnie, a jego tożsamość została potwierdzona innymi sposobami – wówczas Administrator udziela informacji ustnie.

18. Wszelka komunikacja i działania podejmowane przez Administratora w związku z żądaniami Klienta, o których mowa w punkcie 8-11 wyżej są wolne od opłat. Jeżeli jednak powołane żądania będą ewidentnie nieuzasadnione lub nadmierne, np. z uwagi na ustawiczny charakter, Administrator może:

a) pobrać rozsądną opłatę, uwzględniającą administracyjne koszty udzielenia informacji, komunikacji lub podjęcia żądanych działań albo,

b) odmówić podjęcia działań w związku z żądaniem.

19. Administrator informuje o sprostowaniu lub uzupełnieniu lub usunięciu lub ograniczeniu przetwarzania danych osobowych Klienta, których dokonał w wykonaniu żądania Klienta, każdego odbiorcę, któremu zostały ujawnione dane Klienta. Administrator nie jest zobowiązany do przekazania takich informacji jedynie wówczas, gdy okaże się to niemożliwe (np. zlikwidowano spółkę) lub będzie to wymagać niewspółmiernie dużego wysiłku (dane ujawniono bardzo wiele lat temu oraz nie udało się nawiązać kontaktu z odbiorcą pomimo podjętych prób).

20. Klient akceptując Regulamin w procesie zakupowym zgadza się na wykorzystywanie jego danych osobowych oraz kontaktowych w celach marketingowych. W szczególności dotyczy to adresu e-mail, adresu oraz numeru telefonu. Niemniej jednak Klient ma zawsze prawo wypisania się z subskrypcji powyższych programów marketingowych wykorzystujących ich dane osobowe, o czym niezwłocznie powinien powiadomić Sprzedawcę.

21. Na żądanie Klienta, Administrator informuje o odbiorcach, których poinformował o o sprostowaniu lub usunięciu lub ograniczeniu przetwarzania danych osobowych Klienta, a także o odbiorcach których nie udało się powiadomić Administratora.

 

§ Inne Informacje

1. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Skarbyroztocza.com. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką potwierdzenia zamówienia.

2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

Szczycimy się tym, że wyświetlane są wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne). Pochodzą one od prawdziwych klientów, którzy dokonali u nas zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium