Menu

3

2

1

0

Nowości

Promocje

[]

Opinie o nas - Google

Promocje
Sałatka z cukinii z kurkumą 315 ml
Sałatka z cukinii z kurkumą 315 ml
15,00 zł 12,00 zł
szt.

Drewniane nabieraki do miodu.

Nasze drewniane nabieraki do miodu:

- klasyczny nabierak do miodu
- łyżka do miodu
- nożyk do miodu 

Wszystkie powyższe nazwać można potocznie nabieraki do miodu, jednak dla ułatwienia rozróżniliśmy je i nazwaliśmy sztućcami do miodu :)

Nabierak do miodu

Dobranie odpowiedniego nabieraka do miodu, spośród dostępnych u nas sztućców do miodu, pozwoli na wygodne nabieranie odpowiedniej ilości miodu oraz jego rozprowadzanie np. na kanapkach, niezależnie od konsystencji miodu. Zestaw sztućców sprawdzi się w kuchni każdego miłośnika miodu. Każdy drewniany nabierak, łyżka czy nożyk do miodu został wykonany z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Głównie wykonywane są z drewna bukowego, które występować może w różnych odcieniach koloru brązowego. Stosowanie ich nie zmienia smaku miodu, ani nie wpływa na zmniejszenie jego właściwości zdrowotnych.

Nabierak do miodu- jak używać?

Nie istnieją sprecyzowane normy dotyczące tego jak używać nabieraki do miodu. My natomiast stosujemy je w zależności od konsystencji miodu, który mamy w planach spożywać. Jak wiadomo każdy miód zmienia swoją strukturę oraz twardość, gdyż postępują w nim naturalne procesy krystalizacji- takowe są cechą charakterystyczna dla wszystkich naszych miodów. Dlatego też polecamy zaopatrzyć się w komplet sztućców do miodu i być zawsze i wszędzie gotowym do odpowiedniego spożywania naturalnego miodu, aby nie ryzykować utraty właściwości miodu stosując niekoniecznie profesjonalne, domowe metody. 

Do miodu płynnego - rekomendujemy klasyczny nabierak do miodu

Do miodu skrystalizowanego - polecamy nożyk do miodu

Do bezpośredniego spożycia - łyżka do miodu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl