Menu

3

2

1

0

Nowości

Promocje

[]

Opinie o nas - Google

Promocje
Świeca w słoiku 180ml
Świeca w słoiku 180ml
40,00 zł 35,00 zł
szt.

Naturalne świece z wosku pszczelego.

Świece z wosku pszczelego są zdrowe i bezpieczne dla astmatyków czy alergików, oczyszczają i jonizują powietrze oraz idealnie sprawdzą się jako gustowna i elegancka ozdoba Twojego domu. Poznaj naszą ofertę naturalnych świec z wosku pszczelego, które uwolnią delikatną miodową woń w Twoim domu.

Naturalne świece z wosku pszczelego i wosk pszczeli.

Wosk pszczeli jest wydzieliną gruczołów woskowych pszczół i produktem z którego budują one plastry w ulach, w których wychowują młode, a także trzymają wytworzony miód czy pierzgę. Do wyprodukowania 1kg wosku pszczelego rodzina pszczela zużywa ok. 3,5 kg miodu, a w ciągu sezonu może wyprodukować jedynie 2 do 3 kg tego surowca.

Wosk pszczeli posiada piękny miodowo-propolisowy zapach, a w jego składzie znajdziemy wiele drogocennych składników, które sprawiają, że jest on od lat wykorzystywany w przemyśle farmaceutycznym do produkcji leków czy kosmetyków, ale także od wieków wykorzystywany jako surowiec do produkcji naturalnych i bezpiecznych dla naszego zdrowia świec.

Nasze świece wykonane są z naturalnego wosku pszczelego oraz plecionego bawełnianego knota. Świece z wosku pszczelego posiadają wyjątkowe właściwości lecznicze - oczyszczają powietrze z obcych zapachów (jak np. dym papierosowy) czy ujemnie jonizują powietrze, co jest ważną informacją dla osób które borykają się z astmą, alergią czy chorobami górnych dróg oddechowych i płuc. Świece z wosku spalają się bezdymowo nie uwalniając żadnych szkodliwych substancji, co zadowoli osoby, które są wrażliwe na zapachy.

W naszej ofercie świec z wosku pszczelego znajdziecie Państwo zarówno te klasyczne świece z wosku odlewane do form, jak również te w formie podgrzewaczy czy eleganckich świec z wosku w słoikach z ciemnego szkła. Dodatkowo dział ten zdobią również świece wykonane z węzy pszczelej - jest to również wosk pszczeli, ale uformowany w cienkie plastry wraz ze heksagonalnym wzorem pod ramki do uli, który również świetnie sprawdza się do wykonania świec, a wzór plastra miodu przykuwa oko.

Użytkując świec z naturalnego wosku pszczelego pamiętajmy aby gasić je najlepiej przez odcięcie tlenu (np. zakrywając innym naczyniem), a także utrzymywać długość knota około 0,5 cm, aby świeca nie dymiła. Przyjemnego relaksu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl