Skarby Roztocza
Menu

3

2

1

0

Nowości

Promocje

[]

Opinie o nas - Google

opinie-skarby-roztocza-miody

Promocje
Miód Wielokwiatowy 650g - zbiór 2022
Miód Wielokwiatowy 650g - zbiór 2022
30,00 zł 26,00 zł
szt.
Nasza pasieka

Transmisja na żywo prosto z pasieki

Prawdopodobnie jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż internetową naszych produktów prosto z pasieki. Aktualnie pragniemy podzielić się z Państwem pierwszą w Polsce transmisją na żywo prosto z pasieki!

Czy zastanawiali się Państwo co robią pszczoły nocą? Jak powstaje pyłek kwiatowy? Co się dzieje z pszczołami w zimie?

Odpowiedzi na te i wiele innych można poznać na naszej transmisji. Podgląd 24/7 umożliwi Państwu zgłębienie tajników codziennego życia pszczół, a do tego wirtualnie przenieść się do naszego gospodarstwa, aby zaczerpnąć dozy sielankowego życia i na chwilę oderwać się od miejskiego zgiełku. Kojący odgłos pszczół, przyjemny śpiew ptaków, rechot żab pobliskiego stawu, pianie koguta po sąsiedzku- co jeszcze uda się Państwu usłyszeć lub zobaczyć?

Nasza pasieka znajduje się pod stałym nadzorem służb weterynaryjnych oraz sanitarnych, co pozwala na zachowanie wysokich standardów higieny oraz jakości wytwarzanego miodu oraz produktów pszczelich. Numer WNI naszej pasieki to: 061871623

Zapraszamy do zakładki O Nas celem poznania nas bliżej- nasze wartości, codzienna praca oraz historia rodzinnego przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy do naszego słodkiego świata :)

 

Nasza pasieka Skarby Roztocza

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl