





Darmowa dostawa już od 199zł! Do zamówień powyżej 300zł odbierz miód gratis! 🍯
Ocet z Głogu na Miodzie 200ml
towar niedostępny
Opis
Naturalny żywy Ocet z Głogu na Miodzie 200 ml
- wykonany tradycyjnym domowym przepisem Babci Jadzi na naszym miodzie wielokwiatowym. Naturalnie fermentowany, nie filtrowany, nie pasteryzowany - produkt żywy.
Skład: ocet z głogu, miód
Wstrząsnąć przed użyciem. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Naturalne, domowe i żywe octy
Octy niefiltrowane i niepasteryzowane, wykonane z przydomowych owoców.
Rozsmakuj się w naszych domowych octach wykonanych według rodzinnej receptury na najlepszej jakości składnikach. Naturalne i żywe octy to nie tylko świetny dodatek do wielu potraw - to także naturalny probiotyk, dobry dla cukrzyków, a także osób, które się odchudzają oraz borykających się z infekcjami. Samo zdrowie!
Jak powstają nasze domowe żywe octy?
Domowe octy można wykonać praktycznie ze wszystkiego - warzywa, owoce czy nawet zioła to główne składniki naszych octów. Wszystkie powstają z najwyższej jakości składników - nic nie może być sztucznie nawożone czy pryskane, ponieważ taki ocet po prostu nie wyjdzie. Kolejnym kluczowym elementem jest czas - na pełen smaku i wartości leczniczych żywy ocet trzeba poczekać nawet kilka miesięcy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Szczycimy się tym, że wyświetlane są wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne). Pochodzą one od prawdziwych klientów, którzy dokonali u nas zakupów.
Nasze produkty
Nasze produkty traktujemy z miłością oraz szacunkiem- nie są efektem masowej produkcji. Jesteśmy z tego dumni.
Nie standaryzujemy, nie mieszamy, nie dodajemy żadnych syropów czy substancji wzbogacających. Nie przegrzewamy naszych miodów. Dbamy o to żeby zachowały wszystkie swoje naturalne właściwości zdrowotne, dlatego też mogą wystąpić różnice w kolorze oraz smaku, w zależności od czasu i miejsca zbioru. Także w przypadku naszych przetworów, może wystąpić naturalny osad, który nie jest skazą produktu lecz cechą domowych wyrobów.
Prosimy o wyrozumiałość, jeśli etykiety będą krzywo wycięte czy naklejone - wszystko robimy ręcznie i nie boimy się do tego przyznać. Czyż nie o to właśnie chodzi?
Nasza rodzinna, wieloletnia tradycja pszczelarska sięga początkami lat 30 zeszłego wieku, a obecnie jest nowoczesną w ponad 70% pasieką wędrowną, stąd też posiadamy tak wyjątkową i bogatą ofertę rodzajów miodu.
Chcemy dzielić się z Państwem bogactwami regionu wpisanego na międzynarodową listę rezerwatów UNESCO - Naszego ROZTOCZA!

Co to jest pierzga, jak powstaje oraz dlaczego warto ją spożywać?
Jaki miód wybrać do kawy?